Ahoj, jmenuji se Tomáš Raur a focení je mou velkou vášní. Mým aktuálním působištěm je Třebíč, nicméně vše je na domluvě, takže vzdálenost není překážka. Během těch několika let co se focení, jako koníčku věnuji, jsem fotil přes 200 projektů a to od klasických portrétu, glamour, aktů, pin-up, svatby až ke specialitám, jako bylo focení s projektorem nebo prachem. Mojí prioritou byl vždy osobní přístup, příjemná atmosféra, fajn zážitek z focení a radost z výsledných snímků. Těším se na Vás. Kontakt naleznete zde


Co fotím?

Rád se s vámi domluvím na klasických portrétech, rodinných fotkách, svatbě, glamour, topless i aktových fotografiích. A to jak v exteriéru, tak v ateliéru nebo po domluvě v jiných prostorách. Rád poradím a pomůžu i s případným výběrem způsobu tisku fotografií (kde nechat vyvolat, jak vytvořit kalendář…)


Jak u mě probíhá focení?

Zpravidla se snažím předem s fotografovaným ujasnit si co nejvíce představu o výsledných fotkách, tak aby výsledek udělal co největší radost. Dohodneme si termín a fotíme. Nějaké tipy jak se na focení připravit postupně přidávám do sekce „BackStage“ Následně (obvykle do 3 týdnů) zasílám fotografovanému odkaz na uložiště (neveřejné) s vybranými upravenými fotografiemi, s kterými již může naložit dle svého uvážení (pokud není dohodnuto jinak). Z těchto fotografií jsem pak rád, když mi daná osoba vybere, které mohu použít i já pro svoji propagaci na mém webu/Facebooku/Instagramu. To ovšem není podmínkou. Chápu, že fotky aktů pro partnera většinou nechceme publikovat. Neupravené fotky neposkytuji.