Akt i topless (nahoře bez) se líbí spoustě lidí, ale už málo kdo má odvahu se takto nechat vyfotit. Proto se snažím svým přístupem obavy a zábrany co nejvíce odbourat, tak aby focení probíhalo v příjemné a pohodové atmosféře.

Z focení rozhodně nemusíte mít obavy – Nezáleží na věku, postavě a ani nepotřebujete žádné zkušenosti. Se vším Vám poradím.


Jak to tedy probíhá?
– Nejprve si domluvíme o jaký styl fotek půjde. Super je, když si najdete nějakou ukázku někde na internetu. Tak aby bylo předem jasně definované co má a nemá být na výsledných fotkách vidět, jak mají být stylizované apod.
– Pokud již dojde na domluvený termín, je dobré přijít v pohodlném prádle a oblečení, které co nejméně nechává otlaky na těle.
– Jako u každého focení, průběžně ukazuji náhledy snímků na foťáku, tak aby jsme měli okamžitou zpětnou vazbu a s výsledkem jste byli co nejvíce spokojeni.
– Fotografie dodávám v elektronické podobě přes neveřejné uložiště. Po domluvě mohu vytisknout ve formátu 10 x 15cm.

Tipy:
– Detaily s kapkami vody vypadají skvěle. Aby kapky hezky drželi tvar a nešlo jen o mokrou kůži. Doporučuji si s sebou vzít nějaký olej, kterým se potře kůže. Následně rozprašovačem přidáme vodu a skvělý efekt je na světě. V ateliéru je k dispozici koupelna, takže po focení můžete olej smýt.
– Zajímavé a netradiční jsou akty nasvícené dataprojektorem. Ukázku najdete v galerii.
– Představivosti se meze nekladou, takže když se třeba necháte fotit pro přítele fotbalistu, můžete si s sebou vzít míč.