Více referencí najdete na mém Facebooku
Dále se můžete podívat na videa, ve kterých ženy s kterými jsem fotil odpovídají na vaše otázky. ZDE


Bylo to mé první focení v ateliéru, proto jsem byla hodně nervózní, ale díky Tomášovi, který je úžasný a kamarádský člověk, ze mě nervozita rychle odpadla. Je to opravdu profesionál, který poradí, jak si stoupnout, jakou udělat pózu, aby fotky vypadaly co nejlépe. Na focení jsem byla v sobotu odpoledne a ještě ten večer jsem dostala nádherné fotky, které mi doslova „vzaly dech“! Tak krásné fotky jsem opravdu nečekala. Tomáše doporučuji všem, je to skvělý fotograf i člověk. Tomáši, ještě jednou moc děkuji a budu se velice těšit na další focení. 🙂
Nikola Garaiová

Moc děkuji za krásné fotky a velice profesionální přístup, díky kterému se u focení opravdu cítíte dobře. 😊 velmi oceňuji rychlé zaslání fotek a také domluvu, díky které mi focení časově vyhovovalo, určitě všem doporučuji! Stoprocentně to nebylo moje poslední focení s tímto talentovaným fotografem.
Andrea Vybíralová

Tomáši mockrát děkuji za nádherné fotky na kterých jsi zachytil vše, co jsem chtěla a za tvůj profesionální a hlavně obrovsky lidský přístup, nemam slov, kterými bych vyjádřila, jak moc si toho co děláš vážím a ostatním chci vzkázat, aby tě určitě kontaktovali a nechali se od tebe fotit, protože máš cit pro krásu a dokážeš zvýšit sebevědomí, které některým chybí 🙏🤗😊😍těším se už teď, na další spolupráci s tebou a přeji, ať se ti v tom co děláš a moc tě baví,daří víc a víc 🤗😊
Lucie Pukancová

„Chtěla bych PODĚKOVAT úžasnému umělci, na kterého nenarazíte denně.
Spolupráce s ním je nejen zábavná, ale také inspirující. Můžete totiž sledovat nadšení a zapálení jedince k tvoření a lásku ke koníčku, KTERÝ SE STAL JEHO ŽIVOTNÍM STYLEM. 
Zkušenost s Tomášem vás probere a dá vám sílu věřit v sebe!!! Nejenže se na vás umí dívat s úžasem a jiskrou v očích, ale dokonce umí dodat i sebedůvěru a chybějící motivaci pošramocené mysli. 
A přestože žádná z nás není ,,perfektní“ – u něho získáte pocit, že ANO.
Vysílá totiž vzkaz do světa, že každá jsme dokonalá právě pro svou ORIGINALITU!!!
DĚKUJI TOME“
Ivana Brusová

„Musím říct že mít nervy a trpělivost se mnou je hodně těžké a Tomáš (skvělý fotograf) ukázal opravdu ocelové nervy a úžasnou trpělivost, z počátku jsem vůbec nebyla smířená s tím že do focení půjdu,ale teď bych neváhala ani chvilku. Mohu jen doporučit ,jeho přístup je profi a je to laskavý člověk a práce za foťákem ho baví to je znát jak na výsledku tak při focení … byla jsem i nervózní se postavit oblečená od hlavy k patě,ale ve finále mě osobně se nejvíc baví fotky s promítáním(akt asi)….jedno velké wow“ Veronika Komoňová.

„S Tomášem se mi moc focení líbilo. Chová se jako profesionál a má velmi příjemný přístup. Fotil mě a mou rodinu už dříve a fotky byli úžasné. Vřele Tomáše doporučuji.“ Veronika Černá.

„S Tomem Raurem se mi fotilo skvěle. Jedno z jeho prvních focení bylo se mnou a dopadlo to lépe, než jsme snad oba dva čekali. Fotky byly krásné a intuitivní. Od prvního focení uběhlo hodně doby a při druhém už byl Tom jako úplný profík – jednalo se o pin-up téma. Tom už věděl, co mi říct, jak se mám natočit, tvářit apod., aby fotka vypadala dobře. Zkušenosti už tam byly vidět a výsledek stál opravvdu za to. No a od té doby uběhlo opět hodně času, takže pokud se Tom zlepšuje podobným tempem, rozhodně ho můžu ostatním víc než doporučit. Není to jen šikovný fotograf, ale i velmi příjemný a přátelský člověk. Díky!“ Kristýna Grimová.

„Focení s Tomem je zážitek sám o sobě. Ačkoliv nejsem vyloženě extrovert, Tom dokáže vyvolat takovou atmosféru, ze modelku zbaví studu a nervozity a ta si focení může užít bez zábran. Má vynikající fantazii a v rukávu spousty nápadů na místa focení, styl fotek a různá postavení, která následně z fotek vytvoří obraz bez nutnosti jakékoliv úpravy. Asistence jeho manželky, která dokáže povzbudit a dovést fotky k dokonalosti, je třešničkou na dortu. Už jen, co ty řádky píšu, tak se těším, až s Tomem zase podnikneme nějakou fotografickou výpravu!“ Monika Dvořáková.

„Když jsem poprvé uviděla Tomovy fotky, hned jsem věděla, že mě musí taky vyfotit. Tom umí při focení vytvořit příjemnou a uvolněnou atmosféru a každému umí dát najevo, že je krásný a jedinečný. Má také spoustu dobrých nápadů a rád experimentuje. To se pak fotí jedna báseň a můžete mít jistotu, že s výsledkem budete opravdu spokojení.“ Barbora Kostihová.

„Za nás musím říci, že jsme byli s Tomem velice spokojeni. Známe jeho tvorbu i jeho samotného a když jsme vybírali fotografa volba byla jasná. Práce sním byla skvělá. Vždy byl ve správný čas na správném místě, což je velice důležité, kor u focení svatby. Dokonale vše vyfotografoval. Všímal si i maličkostí, které dokázal krásně zachytit a vypíchnout. Rodina a přátelé fotky chválí a diví se, že byly tak rychle. Což bychom vypíchli za další plus. Opravdu jsme rádi, že v náš den D jsme měli zrovna jeho.“ Hana a Radim Krsičkovi.