Chtěl bych tímto způsobem poděkovat za rok 2019, který byl pro mě plný úžasných zážitků, seznámení se s novými úžasnými lidmi, krasných fotek a mnoho dalšího. Pár bych jich zde chtěl zmínit.

PF 2020
PF 2020

Během celého roku se mi povedlo navázat spolupráci a hlavně přátelství hned s několika slečnami. Díky kterým vzniklo spoustu krásných fotek. Jsem moc rád, že mám tak úžasné a krásné modelky. Vděčím jim za velkou část svého portfolia a těším se na další naši spolupráci.

PF 2020
PF 2020

Fotil jsem s baletkou, poledance tanečnicemi, fitness trenérkami a spoustou dalších zajímavých lidí. Měli jsme možnosti fotit i na spoustě nových míst, včetně krásného prostředí chalupy na Mlatě.

Měl jsem možnost rozvíjet svoji představivost s dobrovolnicemi na focení s dataprojektorem, v prachu nebo třeba s lego postavičkami.

Poprvé jsem si zkusil spolupráci s profesionální vizážistkou, kterou jsme stihli i zopakovat.

Podařilo se mi vymyslet a zrealizovat benefiční projekt kalendáře pro jihlavské Tyflocentrum poskytující služby lidem se zrakovým postižením. Timto ještě jednou moc děkuji všem modelkám, grafičce a sponzorovi, bez kterých by to nešlo. P.S.: Stále je v prodeji…

Pro jihlavské Tyflocentrum foceno objektivem Tomáše Raura

Vyzkoušel jsem si i produktovou fotografii.

Pro ty co se ptali po ceníku nebo proč fotím zadarmo, jsem přidal na web ceník.

A na konec to nejdůležitější. Narodila se mi dcera Nela. Proto i mé největší poděkování patří mé rodině v čele s manželkou, která mi je obrovskou oporou, neustále mě motivuje a inspiruje do dalších focení. Bez ní by nic z toho nebylo možné. Děkuji. Miluji tě.

Nela Raurová
%d bloggers like this: