Letos zahajuji přípravu kalendáře na další rok o něco dříve. V rámci malého průzkumu jsem se rozhodl kalendář primárně zaměřit na zadečky, ale tentokrát ne výlučně. Proto letos hledám nejen dámy, co se nebojí ukázat své pozadí, ale i pár žen, které se nebojí předvést i zbytek svých křivek. Kalendář bude vznikat průběžně do konce října, ale přihlaste se včas. Chtěl bych na zimní měsíce stihnout nějakou tu fotku se sněhem. ☺

Téma kalendáře na rok 2023: „Zadečky a prsíčka, ale především zadečky“

Termín realizace: Únor až říjen 2022

Koho hledám: Zcela normální ženy, běžných postav a křivek. Opravdu není nutné mít postavu jak holka z plakátu. Důležitější je, se nebát postavit před foťák a nemít kopřivku, že budete v příštím roce měsíc někomu viset na zdi. Stačí mi napsat na FB (facebook.com/raur.fotograf), na Instagramu (@raur.fotograf) nebo na WhatsApp (+420777608347).

Jaké jsou nápady?:
(Postupně budu doplňovat, ale zase nechci vyzradit vše)
Máš-li nápad, klidně také napiš.

  • Na úvodní fotku by se mi hodili dvě ženy. Od jedné nohy a zadeček a druhá téměř celá ze předu.
  • Na zimní měsíce by se hodila dáma, co vydrží chvilku v zimě na sněhu.
  • Letos bych chtěl více fotek fotit mimo ateliér, takže se nabízí třeba nějaký žebřík na posed, v létě na poli, v kukuřici, ve vodě apod.
  • Pokud by se našla nějaká motorkářka nebo cyklistka, tak bych se také nezlobil.
  • I letos mám nápad i s autem. Takže krom modelky by nebylo špatné i nějaké to pěkné, čisté auto.
  • Prosincových nápadů je asi nejvíc, ale letos bych chtěl zkusit zadeček na válu, zaprášený moukou a na něm formičky na perníčky.
%d bloggers like this: